INSTRUKTORZY

Poznaj naszą ekipę!

AGATA ŻYŚKO
INSTRUKTOR

Aktywnie wspina się od 13 lat. Jest akademicką mistrzynią polski we wspinaczce sportowej, instruktorem wspinaczki sportowej oraz członkiem Kadry Narodowej Polskiego Związku Alpinizmu. Ma na koncie przejścia skalne o trudnościach 8a oraz 7C w boulderingu.

KAMIL GOMÓŁKA
INSTRUKTOR

Miałem szczęście zacząć się wspinać, kiedy to Klub Wspinaczkowy Kotłownia mieścił się w innym, równie klimatycznym i barwnym miejscu. Aktualnie, można mnie spotkać nie tylko trenującego, ale również od czasu do czasu prowadzącego zajęcia.

KAROLINA SKRZYPIEC
INSTRUKTOR

Swoje pierwsze wspinaczkowe kroki stawiałam jeszcze na pierwszym wydaniu Kotłowni w wieku 11 lat. Od tamtej pory wspinaczka jest obecna w moim życiu. Na swoim koncie mam liczne sukcesy w zawodach akademickich oraz kilka mniejszych z okresu juniorskiego. Uwielbiam wspinać się w skałkach zarówno z lina jak i z crushpadem. Teraz dziele się swoją wiedzą i pasją do wspinaczki.

KAROLINA KLAJNA
INSTRUKTOR

Jeśli zastanawiacie się, czemu zgraja szkrabów podskakuje w grupce jak małe króliczki, to pewnie znajdziecie mnie obok, prowadzącą ich rozgrzewkę przed wspinaniem. Od około roku jestem na kotłowni, a od niedawna zostałam ekspertem od najmłodszych skrzatów, których wiek sięga nawet 4 roku życia.

KUBA KOZŁOWSKI
INSTRUKTOR

Wspinam się ponad 17 lat trenując zawodowo wspinanie na czas i bouldering. Przez kilka lat byłem członkiem Kadry Narodowej we Wspinaczce Sportowej z licznymi sukcesami. Obecnie realizuję swoją pasję trenując młodych zawodników. Na co dzień pracuję z dziećmi jako nauczyciel wychowania fizycznego i wydaje mi się, że dobrze je rozumiem - być może dlatego, że sam lubię się czasem powygłupiać 🙂 Poza Kotłownią jestem pasjonatem sportów wodnych, trenerem pływania, instruktorem żeglarstwa i zapalonym płetwonurkiem."

MONIKA STACHNIAK
INSTRUKTOR

Od niemalże początku, Kotłownia jest moim drugim domem. Nie tylko dlatego, że złapać mnie tam można codziennie, spacerującą z kubkiem kawy. Na co dzień prowadzę zajęcia z dzieciakami i indywidualne treningi z dorosłymi. Wieczorami trenuję i zawsze chętnie podpowiem, co i jak, jeśli ktoś będzie tego potrzebował.

NATALIA KARAŚ
INSTRUKTOR

Z kotłownią znam się od dawna. Trenowałam na niej, kiedy jeszcze ściana była zrobiona ze sklejki a dzisiejsze dziadki lepiły chwyty. Pomimo nie długiego życia, posiadam duże doświadczenie wspinaczkowe, którym chętnie się dzielę. Na co dzień poza własnymi treningami trenuję najmłodszych zawodników oraz pomagam przy pracy z kadrą juniorów. Jestem członkiem Kadry Narodowej Polskiego Związku Alpinizmu oraz prawie Instruktorem Wspinaczki Sportowej.

MICHAŁ JASKOWSKI
INSTRUKTOR

Pierwsze kroki na ściance postawiłem 5 lat temu i zanim się obejrzałem, trenowałem już w Kotłowni stając się jej częścią. Jest to mój debiutancki sezon w roli instruktora. Poza sztuczną ścianką można mnie spotkać w Tatrach i nie tylko.

EnglishPolish