INSTRUKTORZY

Poznaj naszą ekipę!

MONIKA STACHNIAK
INSTRUKTOR

Od niemalże początku, Kotłownia jest moim drugim domem. Nie tylko dlatego, że złapać mnie tam można codziennie, spacerującą z kubkiem kawy. Na co dzień prowadzę zajęcia z dzieciakami i indywidualne treningi z dorosłymi. Wieczorami trenuję i zawsze chętnie podpowiem, co i jak, jeśli ktoś będzie tego potrzebował.

NATALIA KARAŚ
INSTRUKTOR

Z kotłownią znam się od dawna. Trenowałam na niej, kiedy jeszcze ściana była zrobiona ze sklejki a dzisiejsze dziadki lepiły chwyty. Pomimo nie długiego życia, posiadam duże doświadczenie wspinaczkowe, którym chętnie się dzielę. Na co dzień poza własnymi treningami trenuję najmłodszych zawodników oraz pomagam przy pracy z kadrą juniorów. Jestem członkiem Kadry Narodowej Polskiego Związku Alpinizmu oraz prawie Instruktorem Wspinaczki Sportowej.

MICHAŁ JASKOWSKI
INSTRUKTOR

Pierwsze kroki na ściance postawiłem 5 lat temu i zanim się obejrzałem, trenowałem już w Kotłowni stając się jej częścią. Jest to mój debiutancki sezon w roli instruktora. Poza sztuczną ścianką można mnie spotkać w Tatrach i nie tylko.

ALEKSANDRA JAWORSKA
INSTRUKTOR

Cześć, jestem Ola. Wspinam się od kilku lat, a miłość do tego sportu zaszczepili we mnie instruktorzy z Kotłowni. Bardzo szybko ta dyscyplina przerodziła się z hobby w pasję, a obecnie również w sposób na życie. Prowadzę sekcje wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia indywidualne. Doceniam możliwość pokazania innym, że sport może być również świetną rozrywką.

KAMIL GOMÓŁKA
INSTRUKTOR

Miałem szczęście zacząć się wspinać, kiedy to Klub Wspinaczkowy Kotłownia mieścił się w innym, równie klimatycznym i barwnym miejscu. Aktualnie, można mnie spotkać nie tylko trenującego, ale również od czasu do czasu prowadzącego zajęcia.

Anastazja Cichocka
INSTRUKTOR
FRANCISZEK CAPAŁA
INSTRUKTOR

Zacząłem się Wspinać kiedy miałem 6 lat i do końca podstawówki pracowałem z jednym z naszych trenerów Kubą Kozłowskim a na kotłowni zbieram doświadczenie już od prawie 3 lat. Pomimo tego prowadzę różne zajęcia dla dzieci jak i dla dorosłych. A można mnie spotkać praktycznie codziennie gdyż dalej dążę do osiągnięć jak najlepszej formy po przez aktywne trenowanie i startowanie w mistrzostwach polski i nigdy nie zamierzam przestać.

KUBA KOZŁOWSKI
INSTRUKTOR

Wspinam się ponad 17 lat trenując zawodowo wspinanie na czas i bouldering. Przez kilka lat byłem członkiem Kadry Narodowej we Wspinaczce Sportowej z licznymi sukcesami. Obecnie realizuję swoją pasję trenując młodych zawodników. Na co dzień pracuję z dziećmi jako nauczyciel wychowania fizycznego i wydaje mi się, że dobrze je rozumiem - być może dlatego, że sam lubię się czasem powygłupiać 🙂 Poza Kotłownią jestem pasjonatem sportów wodnych, trenerem pływania, instruktorem żeglarstwa i zapalonym płetwonurkiem."

EnglishPolish